Признање Mатице српске из Подгорице за аутора библиофонотеке

Ових дана Зоран Рајић, аутор документарног серијала Библиофонотека, добио је на поклон две књиге из Црне Горе. Зборник радова о Жарку Команину и годишњак часописа Октоих су као заједнички поклон послали  проф. др Лидија Томић, уредница часописа и песник Радинко Крулановић из Матице српске - Црна Гора, Римски трг 50/1, Подгорица, као пратиоци сајта Народне библиотеке „Др Душан Радић“ и Библиофонотеке. Ове две књиге представљају још једно велико признање, како за самог аутора, тако и за редакцију Библиофонотеке.

Подсећања ради, на сајту Народне библиотеке „Др Душан Радић“, у оквиру Библиофонотеке, 2. децембра 2019. године, објављен је документарни видео приказ Жарко Команин, интервју. Поред бројних драмских дела и романа које је написао, Жарко Команин је и аутор сценарија за филм Јована Лукина редитеља Живка Николића.