Најава догађаја

Гостовање чувеног бубњара у врњачкој Библиотеци

Легендарни бубњар Борис Леинер (Азра, Вјештице, Хаустор...) биће гост наше Библиотеке у понедељак 30. маја од 19 часова. Том приликом он ће промовисати своју најновију књигу „Азрини свједоци“, а заједно са њим ће говорити и коауторка Јасминка Митрић. Иза себе већ има једну књигу која се бави његовом музичком каријером „Све био је ритам“. Борис Леинер је један од најпознатијих и најутицајних бубњара на овим просторима. Свој импресивни свирачки печат је оставио на читавом низу данас класичних рок албума, а нарочиту пажњу изазива његова сарадња са Бранимиром Штулићем. Ово је јединствена прилика за посетиоце наше Библиотеке да се уживо сретну са једним од најбитнијих протагониста новог таласа. То је уједно и наставак циклуса трибина “Рок И књижевност”, а улаз је слободан.